Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Від серця до серця»

Студенти кафедри фізичної реабілітації та здоров’я людини НН ІФВС взяли участь в акції «Від серця до серця».

Студенти кафедри фізичної реабілітації та здоров’я людини навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту взяли участь в акції «Від серця до серця», яка була проведена у рамках соціального проекту «Ти – не один. Ми – разом!» за ініціативою Кремінської районної бібліотеки для дітей до Міжнародного Дня осіб з інвалідністю та Всесвітнього Дня волонтерів. На захід були запрошені вихованці Кремінської обласної спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 1.

На заході діти на казковому паровозику відправилася у подорож дорогою добра. Першою зупинкою стала галявина «Країна здоров’я», де дітей зустріли казкові персонажі, які у грайливій формі навчили дітей як і коли потрібно чистити зубки, мити ручки, робити зарядку та коли потрібно лягати спати щоб гарно почуватися. Діти із величезним задоволенням повторили правила здорового образу життя, разом з героями казки виконали оздоровчу зарядку і навчилися правильно доглядати за порожниною рота. Також маленькі відвідувачі познайомились з книжковою виставкою «Книжкова магія добра», потрапили в місто «Ввічливості», країну «Ігрляндія», «Шляпляндія», «Видумляндія», «Мультляндія» та побували на вулиці «Чарівних слів»!

Захід пройшов в дружній, невимушеній і веселій атмосфері, про що свідчили щасливі і щирі посмішки маленьких шанувальників здоров’я!

Кафедра фізичної реабілітації та здоров’я людини ННІ фізичного виховання і спорту дякує організаторам заходу, Кремінській районній дитячій бібліотеці, за надану можливість подарувати хвилини радості цим особливим діткам!

За інформацією кафедри фізичної реабілітації та здоров’я людини

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019