Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у заході до Міжнародного дня волонтера

Факультет природничих наук взяв участь у заході, присвяченому Міжнародному дню волонтера.

Волонтерська група факультету природничих наук ЛНУ імені Тараса Шевченка була запрошена на урочистості, присвячені Міжнародному дню волонтера, який проводила Старобільська районна держадміністрація у Старобільському медичному коледжі.

На заході волонтери поділилися свої досвідом роботи. Від факультету природничих наук виступив студентський декан Артем Гуртовий, який розповів про напрямки роботи та здобутки волонтерської групи факультету.

Студенти факультету щиро подякували Ользі Коряк, яка надала приклад самовідданості у підтримці наших захисників.

Під час заходу відзнаками райдержадміністрації та районної ради за активну громадську позицію, патріотизм та волонтерську діяльність  був нагороджений колектив факультету природничих наук ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка». Особисті подяки були вручені заступнику декана з соціально-гуманітарної роботи Олександру Ливацькому та керівнику студентської волонтерської групи, студентці 3 курсу спеціальності «Середня освіта. Біологія» Олені Глущенко.

Бажаємо усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.

За інформацією факультету природничих наук

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019