Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Екологічна ялинка» в університеті

У ЛНУ імені Тараса Шевченка відбулась тематична виставка «Екологічна ялинка. 

5 грудня в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка у рамках проведення акції «Збережемо ялинку» відбулась тематична виставка “Екологічна ялинка”, організаторам якої став факультет природничих наук. Наталія Мацай, декан факультету, каже, що «виставка – це чудова нагода і підтримати акцію проти вирубування ялинок, і також знайти для себе щось особливе і нове до Нового Року».

Багато виробів можна було побачити сьогодні у холі Луганського національного. Студенти різних структурних підрозділів університету підготували ялинки та новорічні вироби з різних матеріалів, але головна умова була одна – це екологічність. Так, були представлені їстівні, залізні, стрічкові ялинки, а найдивнішими стали ялинки з медичних рукавичок та «жива ялинка», у ролі якої виступила студентка навчально-наукового інституту торгівлі обслуговуючих технологій та туризму – Аліна Іванченко.

Окрім цього влаштували для присутніх і майстер-класи з виготовлення таких прикрас. Так, навчали молодь виготовляти поробки з в’язальних ниток, аркушів паперу, макарон, гвинтиків. А Олександра Кононенко показала як зробити смачну й красиву ялинку з мандаринів і наголосила: «Таку ялинку можна зробити і на Новий Рік, адже це швидко, а після свята – одразу з’їсти».

По завершенню виставки журю конкурсу обирали переможців у різних номінаціях, серед яких: «Найкреативніша ялинка», «Новорічний букет», «Новорічний вінок», «Сюжетна композиція» та «Новорічна картина чи колаж». Усі учасники та студенти-організатори були нагороджені грамотами і подарунками, які надала Первинна профспілкова організація нашого університету.

Олена Смитаніна,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019