Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Дорогою добра»

ЛНУ імені Тараса Шевченка взяв участь у концертній програмі «Дорогою добра», що відбулася 22 травня в Кремінній.

Студенти та викладачі вузу вирушили з привітальним словом до Кремінської обласної спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, де гостей та учасників з різних районів й областей  зустрічали  діти та вихователі закладу.

Святковий концерт до Дня захисту дітей включав у себе виступи талановитих вихованців школи-інтернату з обмеженими фізичними можливостями, танцювальні номери призерів національних та державних конкурсів для людей з фізичними вадами. Атмосферу творчого піднесення подарували дітям студенти та викладачі ЛНУ імені Тараса Шевченка. Виконували патріотичні та ліричні пісні талановиті вокалісти університету й Старобільщини: Михайло Третяк, Тетяна Кіндякова, Владислав Тетерев, вокальне тріо – Марченко Аліна, Сергієнко Сергій та Шамриха Оксана, а також гурт «Flying Swang».

Окрім участі у святкування університет також мав на меті вирішити першочергові проблеми, з якими стикаються нині діти та  викладачі шкіл-інтернатів. Як зауважує проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Бабічев, найголовніша мета, яку перед собою ставить університет – це навчання дітей з проблемами здоров’я. Наголошувалося на необхідності  розкрити перед викладачами різних шкіл-інтернатів особливості дистанційної форми навчання, реалізації її можливостей. Велику увагу приділили з’ясуванню інших проблем викладачів шкіл-інтернатів: «Крім всього іншого, є одна проблема, яку вони не можуть вирішити самі – це перенавчання викладацького складу, який працює тут. Тож, є домовленість, що ми беремо під свою відповідальність  три інтернати й сприяємо вступу викладачів на післядипломну освіту»  – говорить Олександр Бабічев. Таким чином університет вирішує проблему вихователів інтернату, які не в змозі проходити курси підвищення кваліфікації в різних куточках України. Впродовж усього концерту до слова запрошувалися організатори заходу, волонтери та члени благодійних організацій. Діти отримали чудові подарунки, солодощі та незабутні враження від свята.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019