Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Луганские студенты будут учиться в Польше бесплатно

На навчання до Польщі відправляться студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Зараз формуються списки учасників програми, повідомили у вузі.

Головна умова участі – високий рівень англійської мови. «Всі бажаючі студенти попередньо проходять співбесіду з представниками польського університету. Поляки визначають на якому рівні претенденти володіють англійською, відбирають кращих і запрошують на безкоштовне навчання. Крім того, студентам надається гуртожиток теж безкоштовно», – зазначила завідуюча Центром з міжнародної та навчально-виховної роботи ЛНУ Ірина Мигович.

Студенти вчаться півроку в Польщі, а потім повертаються в ЛНУ і продовжують навчання в Україні. У вузі відзначили, договір про співпрацю уклали ще в минулому році і проект успішно апробований. «Минулої осені ми відправили 6 магістрантів в Лодзь на один семестр, але через ситуації, що склалася в Україні, я домовилася з польськими колегами, і вони залишили наших хлопців до кінця навчального року. Паралельно вони вчилися в нашому університеті і по приїзду отримають українські дипломи », – розповіла Ірина Вікторівна.

У ЛНУ відзначили, незважаючи на вимушену евакуацію, міжнародне співробітництво вдалося зберегти. Студенти та викладачі продовжують проходити стажування за кордоном, укладаються договори про співпрацю. Цього року підписали такі угоди з грузинським університетом та ще одним вузом в Польщі.

Прес-центр ЛНУ (м Старобільськ)

 

 

 

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019