Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Ліга сміху

26 листопада у Старобільську відбувся ювілейний концерт Ліги сміху з нагоди п’ятого дня народження проекту.

Захід відбувся у Старобільському районному Будинку культури імені Тараса Шевченка за ініціативи викладачів навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук. Бажаючих відвідати гумористичний проект виявилося забагато, тому він пройшов двома окремими концертами (о 15:00 та о 19:00).

Найпопулярніше питання між студентів цього тижня «Які команди приїдуть?» не давало спокою до останньої секунди, бо відповідь глядачі дізналися лише тоді, коли команди стали виходити сцену. Участь у Старобільській Лізі сміху взяли три колективи: «Ніколь Кідман», «Стадіон ДІБРОВА» та найочікуваніший колектив – «Луганська збірна». Саме цю команду чекали найбільше, думаю, не варто питати чому.

Розпочався концерт із класичного привітання кожної команди, але вже на 10 секунді в залі розсміялись усі. Після так званої «візитівки» команди показували різні сценки, жартували на актуальні теми, відповідали на питання глядачів. Особливо приємно було, коли команди починали жартували про Старобільськ, бо відчувалась якась спорідненість з учасниками команд, наче вони весь цей час жили поруч з нами.

Найбільший фурор справив виступ вже згаданої команди «Луганська збірна». Безліч смішних жартів запам’ятаються старобільчанам надовго. Після виступу команди охоче фотографувалися з усіма фанатами та обіцяли приїхати ще не один раз.

Сергій Теряєв,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019