Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День абітурієнта

Сьогодні в Луганському національному університеті відбувся День абітурієнта.

Університет відкрив свої двері з ранку. Відвідувачі – абітурієнти та їх батьки мали можливість детально ознайомитися з особливостями навчання, дізнатися про окремі структурні підрозділи та поспілкуватися з представниками навчального закладу.

У ході заходу пройшла конференція, на якій ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка Сергій Савченко розповів про історію заснування університету, його досягнення та вектори майбутнього розвитку, він також зазначив: «Одне з найважливіших завдань – забезпечити нормальні, комфортні, гідні умови для життя та навчання нашим студентам».

Про особливості вступної кампанії – 2019, зокрема, складання творчих конкурсів, повідомила відповідальний секретар приймальної комісії Ярослава Юрків. Також вона відповіла на питання абітурієнтів.

Під час конференції майбутні студенти ставили питання, які їх цікавили. Так, одним з найпопулярніших було питання практики та стажування за кордоном, на яке Сергій Савченко відповів: «Наші міжнародні зв’язки не тільки не зникли, а й навпаки – з’являються нові. Студенти мають можливість стажуватися в Туреччині, Болгарії, Таїланді, і вже зараз ми поновлюємо зв’язки з Китайською Народною Республікою». Це означає, що університет розвивається, дає можливість молодим спеціалістам реалізувати себе.

Зустріч з абітурієнтами – важливий компонент успішності ЛНУ імені Тараса Шевченка та випускників, які в майбутньому стануть його студентами, обрав цей навчальний заклад для навчання.

Сергій Теряєв, прес-центр ЛНУ
імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019