Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Змагання з бадмінтону

Із 22 по 26 квітня в Києві проходили змагання з бадмінтону в межах Універсіади-2015. Від ЛНУ виступила випускниця Інституту фізичного виховання та спорту.

Учасниця змагань – Кристина Варфоломєєва, яка зараз працює викладачем у Лисичанському педагогічному коледжі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Змагання з бадмінтону проходять за кубковою системою. Тому важливе значення має рейтинг учасників і жеребкування. Маючи непогані шанси посісти одне з призових місць, Кристина у чверть фіналі потрапила на перший відбірковий тур і майбутню переможницю турніру Казарінову Юлію (Миколаїв). Гра мала принциповий і напружений характер. За рахунку партій 1:1 (у бадмінтоні грають до двох перемог) битва перетворилася на гру нервів, коли перевага одного із суперників не перевищувала двох очок. Така гра тривала до рахунку 17:17 (перемагає той, хто перший набере 21 очко з різницею у два очки). І тільки тут дався взнаки більший досвід майбутньої чемпіонки. Кристина поступилася в рівній боротьбі, б’ючись до останнього. На жаль, ця поразка позбавила її можливості боротися за призові місця. У грі за 5 – 8 місця наша спортсменка впевненно перемогла Жарку Єлізавету (третій відбірковий тур) з Харкова із рахунком 2:0. Треба сказати, що і Казарінова, і Жарка нині є діючими членами Національної збірної України. У підсумку Варфоломеєва посіла почесне шосте місце. На сьогодні це найвище досягнення наших спортсменів.

Співпраця Луганського національного університету імені Тараса Шевченка з Луганським обласним відділенням (філією) КФВС МОН України – уже добра традиція.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019