Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Випускника ЛНУ вибрали ректором

Сергія Савченка – випускника ЛНУ – вибрали ректором Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Учора, 14 травня, у виші відбулися вибори.

Викладачі, співробітники та представники студентства голосували «за» чи «проти» єдиного кандидата.

Випускником вишу Сергій Вікторович був у 1981-му, а через 5 років влаштувався туди на роботу й остаточно пов’язав своє життя із ЛНУ. Поступово піднімався по кар’єрних сходах. На сьогоднішній день він близько 10-ти років займає керівні посади.

«Сергій Вікторович – людина, яка пройшла разом із вишем шлях від Ворошиловградського педагогічного інституту до Луганського національного університету. Плюс до всього влітку 2014 року, коли бомбили Луганськ він, разом з іншими проректорами, показав свою відданість нашій Альма-матер. Вони до останнього намагалися зберегти університет у Луганську», – так відгукується про Савченко начальник відділу маркетингу ЛНУ Ігор Лисенко.

Судячи з результатів голосування, із головним маркетологом університету згодна більшість виборців. Галочку в рядку «За» поставили 90,9% учасників виборів, зазначили в оргкомітеті.

У виші розповіли, ще до відкриття виборчих дільниць почала збиратися черга. Бажаючих взяти участь у виборі керівника виявилося чимало. За словами голови Центральної виборчої комісії Віктора Дреля, починаючи з дев’ятої ранку і до самого закриття, йшов безперервний потік людей на всіх виборчих дільницях. Усього їх було шість. Одна з них у Старобільську, інші в структурних підрозділах ЛНУ – у Кремінній, Щасті, Рубіжному (2 шт.) і Лисичанську. Загальна явка склала 92,8%.

news_april_28_15_2

Нагадаємо, вибори відбулися згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 20.02.2015 №50 про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Прес-центр ЛНУ (м. Старобільськ)

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019