«ЕКОЛОГІЧНА ЯЛИНКА»

УВАГА! УВАГА! УВАГА! Колектив факультету природничих наук запрошує всіх бажаючих узяти участь у конкурсі «Екологічна ялинка»!

Конкурс передбачає презентацію конкурсних робіт студентів факультету природничих наук та всіх бажаючих. Після презентації робіт будуть проведені майстер-класи з виготовлення найцікавіших конкурсних робіт.

Строки та місце проведення:

• Початок 05 грудня 2018 року о 10:00 годині в холі навчального корпусу (білий корпус, І поверх).
  • Заявки на участь у конкурсі приймаються до 30 листопада 2018 року (деканат факультету природничих наук).
  • Роботи потрібно надати до 03 грудня 2018 року (деканат факультету природничих наук).

Вимоги до конкурсних робіт:

• до участі в конкурсі допускаються тільки авторські роботи;
  • конкурсні роботи можуть бути створені індивідуально або групою авторів;
  • роботи можуть бути виготовлені з будь-яких штучних та натуральних природніх матеріалів (паперу, кераміки, пластику, кавового зерна, шишок та будь з чого, що підкаже ваша фантазія);
  • робота повинна мати оригінальну назву та інформацію про її автора
  • (прізвище, ім’я, структурний підрозділ);
  • роботи, що не відповідають вимогам, до участі в конкурсі не допускаються.

Визначення та нагородження переможців конкурсу:

Журі конкурсу визначатиме переможців, які посядуть перше, друге та третє місця та у таких номінаціях:

• Найкреативніша ялинка;
  • Новорічний букет;
  • Новорічний вінок;
  • Сюжетна композиція;
  • Новорічна картина чи колаж;

Подані роботи оцінюються за такими критеріями:

• загальне враження від роботи;
  • ідея роботи;
  • техніка виконання;
  • якість виконання;
  • новизна, оригінальність;

Роботи оцінюються за 100 бальною шкалою – кожний критерій 20 балів. Загальний бал, що присуджується кожній роботі, визначається як середнє арифметичне (складаються усі бали і діляться на кількість голосів членів журі).

Нагородження переможців відбудеться 05 грудня 2018 року о 12:20 годині.