Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Стаціонарні тижні

На факультеті природничих наук закінчилися стаціонарні тижні навчання для студентів спеціальностей «Хімія» та «Біохімія».

Під час навчальної сесії були проведені лекційні та практичні заняття з органічної, біоорганічної, аналітичної хімії та інших фахових дисциплін. Так, на семінарських заняттях з хімії високомолекулярних сполук студенти розглядали основні методи синтезу полімерів і проводили розрахунки кількості речовини, яку можна отримати з певної маси сировини. На заняттях з органічної хімії, які проводив асистент кафедри М.С. Назаренко, з використанням інтерактивних технологій розглядалися фізичні та хімічні властивості ароматичних сполук.

Під час науково-педагогічної практики під керівництвом доцента О.О. Нікішиної магістранти відпрацьовували навички викладання предметів хімічного циклу у вищих навчальних закладах.

Факультет природничих наук і кафедра лабораторної діагностики, хімії та біохімії вітає студентів із вдалим завершенням чергової навчальної сесії й бажає подальших успіхів у навчанні.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019