Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Осіннє інтермецо

Студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка провели літературно-музичний вечір під символічною назвою „Осіннє інтермецо”.

6 листопада студенти першого курсу факультету української філології та соціальних комунікацій у незвичний спосіб підбили підсумки з вивчення курсу „Українська мова (за професійним спрямуванням)” і провели своєрідний осінній поетичний вернісаж.

У прикрашеній осінніми композиціями залі студенти-першокурсники читали вірші сучасних українських письменників, зокрема й поетів-земляків з Луганщини, презентували тексти власних листів, уявно адресованих красуні-осені.

Ідейним натхненником проведення свята стала доцент кафедри української філології та загального мовознавства Надія Безгодова. У програмі заходу було проведено й заочну екскурсію „Старобільський ноктюрн” за мотивами власноруч зроблених викладачем світлин із зображенням осінної природи Старобільська.

Гості свята мали змогу оцінити не лише рівень знань студентів з фахової дисципліни, а й їхню акторську майстерність, адже у святковій програмі органічно поєдналися й танець, і пісня на мотив сучасної мелодії, й виразне читання прози, віршів, гуморесок.

Бажаємо студентам успіхів у навчанні, творчого натхнення й утілення всіх подальших задумів у життя.

За інформацією ФУФСК

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019