Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Тривають вибори ректора

Протягом усього дня, починаючи з 9 години, у Старобільську тривають вибори ректора Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Участь у виборах беруть 1014 представників професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів вишу. Усього було сформовано 6 виборчих дільниць – у Старобільську, Лисичанську, Рубіжному (два участки), Щасті та Кремінній. Так, на 13 годину дільниці відвідала більша частина вибірних представників.

Нагадаємо, що Міністерством освіти і науки України було оголошено конкурс на заміщення посади ректора Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та визначено дату виборів – 14 травня. На конкурсну посаду балотується доктор педагогічних наук, професор Сергій Вікторович Савченко (нині – в.о. ректора ЛНУ). Минулого місяця кандидат у ректори відвідав усі структурні підрозділи ЛНУ, зустрівся із колегами та студентами. На зустрічах Сергій Савченко ознайомив із своєю перевиборчою програмою (у сферах освітньої, наукової діяльності, соціально-гуманітарної та інформаційних технологій).

Звертаючись до присутніх, кандидат у ректори відзначив: «Нам усім вдалося, незважаючи на труднощі, пов’язані з вимушеним переїздом до Старобільська, зберегти університет як повноцінний навчальний заклад, надати можливість більшості студентів продовжити навчання та отримати дипломи, а викладачам дати надію на повернення в нашу рідну альма-матер».

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019