Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Стартувала Універсіада-2015

В Україні стартувала Універсіада-2015. Студенти ІФВіС ЛНУ імені Тараса Шевченка беруть у ній найактивнішу участь.

Незважаючи на складнощі нинішнього періоду, удалося сформувати команду з настільного тенісу в складі: Асєєва Ірина, Лиманченко Олена, Палєєв Сергій. У наших тенісистів не було повноцінних тренувань, відсутня ігрова практика. Але було бажання зіграти якомога більш вдало. Не вистачало одного учасника, щоб можна було виступати в усіх видах програми (чоловічий одиночний розряд і чоловіча пара).

У змаганнях, що проходили в Івано-Франківську, брало участь 22 команди. Спочатку було розіграно командну першість. Наші студенти боролися на межі сил і змогли посісти почесне 13-те місце, принісши 24 залікових очки. У наступні дні було завойовано: 13-те місце – жіноча пара (Асєєва Ірина та Лиманченко Олена), 16-те місце – жіночий одиночний розряд (Асєєва Ірина).

Поява команди ЛНУ імені Тараса Шевченка на цих змаганнях викликала неабиякий інтерес: як зміг виш, що знаходиться в непростих умовах евакуації, делегувати команду на змагання? Це стало можливо завдяки самовідданості учасників команди (усі троє працюють) та фінансуванню поїздки Луганським обласним відділенням (філією) КФВС МОН України.

Окремо слід сказати про Асееву Ірину та Лиманченко Олену. Іра зараз мешкає в Свердловську з бабусею. Для поїздки до Івано-Франківська їй довелося добиратися через територію Росії, витративши на це багато часу й коштів. Олені ж для участі в турнірі довелося звільнитися з роботи. Після закінчення змагань наші студенти сказали про те, що вони були щасливі зануритися у звичний світ спорту, були раді позмагатися з суперниками. Останнім часом їм бракує повноцінних тренувань і спортивної боротьби.

Наші студенти здійснили маленький спортивний подвиг, упевнено й переконливо заявивши всій спортивній Україні: Луганський національний університет імені Тараса Шевченка живий, діє і готовий до нових перемог!

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019