Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Засідання Вченої ради

У Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка пройшло засідання Вченої ради, де розглянули результати Днів науки в університеті.

Отже, на порядку денному засідання Вченої ради було кілька питань, одне з яких про результати проведення Днів науки в університеті, Всеукраїнських студентських конкурсів й олімпіад у 2014-2015 н. р. Із цього питання заслухали проректора з науково-педагогічної роботи Олену Клімочкіну. Олена Михайлівна відзначила, що Дні науки урочисто відкрито в усіх структурних підрозділах університету. Так, було проведено дві міжнародні, чотири всеукраїнські і шість регіональних науково-практичних конференцій.

Традиційно в університеті проходили І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, на який подано близько 100 робіт молодих науковців, та І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Найкращі 30 робіт направлено для участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, за результатами яких визначено чотири призери. 20 студентів університету стали учасниками II етапу Всеукраїнських студентських олімпіад, із них одна студентка виборола призове місце.

Разом з тим проректор відзначила, що в організації та проведенні Днів науки й наукової роботи зі студентами загалом є недоліки. Так, через складні умови евакуації не було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт на спеціальностях: „Хімія”, „Біологія”, „Екологія”, „Географія”, „Інформатика”, „Комп’ютерна інженерія”, „Туризм”, „Готельно-ресторанна справа”, „Маркетинг”, „Менеджмент”, „Фінанси та кредит”, „Програмна інженерія”.

Заслухавши й обговоривши питання, Учена рада ухвалила в усіх навчальних підрозділах університету проаналізувати підсумки наукової роботи викладачів і студентів у 2014/2015 н. р., визначити заходи щодо її вдосконалення.

У рамках засідання відбулося нагородження за досягнення в науці кращих студентів та їх наукових керівників. (Список нагороджених).

Щодо присвоєння вчених звань доповіла Вчений секретар Галина Щука. Так, за результатами таємного голосування вчене звання доцента присвоєно кандидату наук із соціальних комунікацій Ользі Куцевській (кафедра журналістики та видавничої справи), кандидату технічних наук Олександру Беседі (кафедра технологій виробництва і професійної освіти) та кандидату педагогічних наук Оксані Луганцевій (кафедра соціальної педагогіки).

Серед різного було розглянуто наукові питання.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019