Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Літературний ярмарок

Співробітники та студенти НН ІІМВСПН взяли участь в літературному ярмарку.

У Старобільській дитячо-юнацькій бібліотеці  для читачів маленьких та великих, розумних, та тих, хто тільки вчиться, відбувся літературний ярмарок. На заході було безліч цікавинок: вікторини, подарунки, знайомство з новими літературними надходженнями для дітей та дорослих, виставки найгарніших робіт читачів, смаколики національної української кухні, осінні майстер класи.

У  заході взяли активну участь співробітники та студенти спеціальності «Соціальна робота» навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Студенти, обирали закладку в книзі та  декламували вірші, які надруковані на обраній ними навмання сторінці. Їх переповнювали емоції, бо  найкращі читачі обирали в якості подарунка журнал на улюблену тематику.

Особливо цікавим був конкурс загадок, за правильну відповідь у якому учасники отримували смачний приз національної кухні.

Звісно, що за свято книги без наймолодших учасників?! Наші майбутні фахівці з соціальної роботи допомагали дітям під час участі у вікторинах та розгадуванні головоломок, зокрема дітям з особливими потребами.

Знайомство з новими книгами відбулося цікаво та в дружній атмосфері, жоден учасник заходу не залишився без гарного настрою та подарунка!  

За інформацією НН ІІМВСПН

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019