Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Методологічний семінар

9 жовтня в університеті відбувся методологічний семінар, у роботі якого взяли участь науковці з різних структурних підрозділів – доктори та кандидати наук, докторанти, аспіранти, студенти.

Засідання семінару відкрив проректор з науково-педагогічної роботи, доктор педагогічних наук, професор Ваховський Л.Ц. Він звернув увагу присутніх на актуальність проведення подібних заходів для обміну науковими ідеями та напрацюваннями між ученими з різних наукових галузей.

З привітаннями на честь відродження традиції проведення методологічних семінарів виступив ректор університету, доктор педагогічних наук, професор Савченко С.В.

Доповідач першого в цьому навчальному році методологічного семінару – доктор соціологічних наук, професор Кононов І.Ф. запропонував для обговорення тему – «Четверта наукова революція: філософський аналіз». Під час виступу ним було висвітлено такі питання: поняття та періодизація наукових революцій, сутнісний аналіз окремих періодів, особливості четвертої наукової революції.

Було прийняте рішення про проведення засідань методологічного семінару раз на два місяці. Науковці, які мають бажання виступити в якості доповідачів, можуть звертатися зі своїми пропозиціями до Ваховського Л.Ц.

Прес-центр ЛНУ
імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019