Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Rubizhne code FEST

У НН ІФМІТ пройшов перший день фестивалю кодування “Rubizhne code FEST”.

Співробітники НН ІФМІТ при взаємодії із ГО «Громадський дім» та за підтримки SAP, Haus des Stiftens gGmbH (HDS) прийняли участь у Всеєвропейській ініціативі Meet and Code, яка ґрунтується на ідеї Young Advisors, групи радників комісара ЄС з цифрового напрямку Нейлі Кроуз. У рамках якої провели перший день фестивалю кодування “Rubizhne code FEST”.

6 жовтня  в приміщенні Рубіжанського політехнічного коледжу  ім.  О.Є. Порай-Кошиці співробітники кафедри інформаційних технологій і систем у співпраці із ГО «Громадський дім» та за підтримки керівництва РПК,  провели перший етап фестивалю кодування “Rubizhne code FEST” для школярів та студентів регіону, які цікавляться новими інформаційними технологіями та програмуванням.

Мета Meet and Code – показати дітям і молоді віком від 8 до 24 років світ програмування та інформаційних технологій.

В програмі першого дня були: креативні презентації “Як навчають програмуванню в Європі?” та “IT індустрія в Європі та чи є нам там місце?” , а також майстер-клас  “Як не лякатися та навчитися програмувати”.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор НН ІФМІТ Г.А. Могильний. Продовжив зустріч завідувач кафедри ІТС М.А. Семенов лекцією-презентацією «Як навчають програмуванню в Європі». Доцент кафедри ІТС С.А. Переяславська розповіла про ІТ-індустрію в Європі та про перспективи українських спеціалістів на ІТ-ринку Європи.

Після першої половини акції В.В. Матієвський провів лотерею, переможці якої отримали пам’ятні призи. Ними стали: Чорнуха Вадим, Лантрат Микита, Кірюшин Данил.

Після цього для учасників-школярів було організовано майстер-клас «Як не лякатися та навчитися програмувати». Семенов М.А. та Переяславська С.А. в ігровій формі провели заняття-квест, переможці якого також отримали подарунки.

Чекаємо всіх бажаючих на другий та третій етап фестивалю “Rubizhne code FEST”!

За інформацією НН ІФМІТ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019