Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Кубок з міні-футболу

У м. Кремінна відбувся традиційний Кубок НН ІФВС з міні футболу, присвячений Дню працівника освіти України.

Свою майстерність з володіння футбольним м’ячем показали наші студенти. Визначали переможця 5 чоловічих команд, а 2 жіночі команди: «Вікторія» – збірна 1-го курсу та «Олімпієць» – збірна 2-4-го курсів, вони зійшлися у товариському, показовому матчі, у якому команда «Вікторія» була сильнішою і перемогла з рахунком 3:1.

Серед чоловічих команд ІІІ місце посіла збірна команда 3-го курсу. Надалі за перемогу змагались, команди 1-го курсу «Середня освіта. Фізична культура» та збірна 4-го курсу.

Переможець визначився лише на останніх хвилинах матчу. Гра вийшла дуже цікавою та драматичною, адже 1-й курс, перемагав на початку зустрічі 2:0, а потім встиг пропустити 4 м’яча, забивши ще 1, але цього було не достатньо для перемоги. Кінцевий рахунок у фінальному матчі: 4:3 на користь збірної команди 4-го курсу.

Турнір відбувся за підтримки голови Луганської обласної федерації футболу – Шопіна Ігоря Вікторовича, який подарував футбольні м’ячі командам учасникам турнірів та футбольної асоціації студентів Луганської області.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019