Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

У підтримку миру та єдності

Жоден регіон України не залишився осторонь масштабної акції в підтримку миру та єдності в державі.

Квітуча весна пробудила не тільки природу, а й людські серця до нових звершень. Старобільськ з особливим патріотизмом підійшов до організації урочистого свята – світового Дня перемоги над фашизмом у Другій світовій війні. 8 травня 2015 року ЛНУ імені Тараса Шевченка, Старобільський факультет, гуманітарно-педагогічний коледж та професійний ліцей брали участь в організації знакового флешмобу, що започатковував нову традицію святкування Дня пам’яті та примирення.

Під гаслом «Схід і Захід разом: Україна єдина!» молодь Старобільщини об’єдналася задля спільної мети: продемонструвати соборність української нації. Живий прапор України із жовто-блакитних кульок здійнявся над містом під гучні оплески глядачів. Таким чином, побивши минулорічний рекорд у Києві, було встановлено новий – 1990 кульок осяяли місто патріотичними кольорами.

На патріотичному заході були присутні: голова Старобільської районної державної адміністрації Анатолій Іванович Гаркавий, голова Старобільської районної організації ветеранів Сергій Миколайович Волошин. Також акцію було підтримано учасниками бойових дій у зоні АТО.

Надзвичайно емоційна атмосфера заполонила центральну площу під час зачитування листів від дітлахів з усіх куточків нашої країни, у яких вони висловлювали прагнення до єднання та непохитну віру в краще майбуття.

Урочистий захід було завершено нагородженням почесними медалями військових та працівників служби порятунку.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019