Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Засідання студентського самоврядування

Нещодавно відбулось засідання студентського самоврядування ННІІМВСПН.

На порядок денний було винесено такі питання: звіт про виконану роботу студентського самоврядування за 2017-2018 навчальний рік, виступ про роботу  профсоюзного організатора протягом 2017-2018 навчального року, виступ про роботу представника студентів у гуртожитку протягом 2017-2018 навчального року та ін.

Зі вступним словом до студентів звернувся заступник директора з соціально-гуманітарної роботи Ігор Журба. Він розказав про особливості роботи студентського самоврядування в НН ІІМВСПН.

Євгенія Шевцова, голова студентського самоврядування НН ІІМВСПН, змістовно розказала присутнім про проведені заходи у 2017-2018 навчальному році

Також на засіданні було оновлено склад лічильної комісії  та секретаря засіданння, виступали кандидати на посаду президента самоврядування, на посаду профсоюзного організатора, на посаду представника студентів у гуртожитку, обирали  голів секторів самоврядуванння.

Після звітування та доповідей до лав студентського самоврядування долучили студентів. До наукового сектору увійшла Тетяна Бривко, до культурно-масового сектору – Юлія Шевцова, до спортивного сектору Павло Ляшко та Ярослав Моісеєнко.

Обрали на зборах і молодших кураторів для груп першого курсу. Ними стали Євгенія Шевцова для груп спеціальності  «Історія» та «Міжнародні відносини», Роман Бордюг та Євгенія Крикун для групи спеціальності  «Політологія», Альбіна Кравченко для групи спеціальності «Соціальна робота» та Анна Сурмай для групи спеціальності «Соціологія».

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019