Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Волонтери ЛНУ привітали ветеранів

Квітами, листівками та словами вдячності привітали ветеранів – старобільчан із 70-річчям Великої Перемоги.

Напередодні свята керівництво Луганського національного університету імені Тараса Шевченка разом із волонтерами відвідали захисників Батьківщини. «Ми вручили ветеранам продуктові набори до святкового столу. Довго сумнівалися, але потім усе-таки вирішили зупинитися на продуктах. Із нинішніми цінами це, напевно, самий оптимальний варіант, – зазначили у виші.

На візит та подарунки ветерани реагували по-різному: хтось трохи засумував, хтось зрадів. Однак про війну і Перемогу згадували з посмішкою. Один із фронтовиків, Іван Андрійович Межиріцький, розповів, як у 17 років звільняв від фашистів рідну Україну, Білорусію, Молдавію та Угорщину.

У ЛНУ відзначили, допомагають ветеранам не тільки на свята. «Наші волонтери регулярно зустрічаються, так би мовити, із нашими підопічними. Допомагають по господарству, якщо це необхідно, або в інших справах, – розповідає декан Старобільського факультету ЛНУ Микола Вихватенко. Ось зовсім недавно студенти-перукарі обійшли всіх ветеранів та надали необхідні послуги безкоштовно. Ми намагаємося якомога більше приділяти таким людям уваги, щоб вони знали: ми про них пам’ятаємо, ми ними пишаємося!».

Прес-центр ЛНУ (м. Старобільськ)

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019