Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День працівників освіти

У ЛНУ імені Тараса Шевченка урочисто відзначили День працівників освіти.

Осіння пора щороку вітає своєю красою педагогічних працівників, наставників, мудрих вихователів нового покоління українців. Внесок і відповідальна місія вчителів є надзвичайно важливими і знаходять щиру вдячність у серцях учнів.

Святковий настрій у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка панував зранку. Студенти вітали викладачів з професійним святом, завчасно підготувавши привітальні листівки та плакати.

Делегація університету взяла участь в обласному святкуванні, присвяченому Дню працівників освіти. Л.О. Варяниця, А.В. Нікітіна, К.Д. Глуховцева, Є.М. Хриков, О.В. Набока та А.Ю. Мухіна отримали заслужені нагороди від Міністерства освіти і науки України та Луганської обласної державної адміністрації.

Продовженням свята став урочистий концерт в актовій залі університету. На початку заходу до присутніх звернувся ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка С.В. Савченко.  Він привітав усіх науковців нашого закладу та побажав витримки, творчого натхнення й щедрої долі.

Також ректор нагородив почесними грамотами співробітників та викладачів університету за сумлінну працю, професіоналізм та значний особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти.

Щирі, мелодійні та проникливі пісні подарували винуватцям свята студенти та співробітники університету: Валерія Калініченко, Сергій Сергієнко, Надія Протасова, Михайло Третяк, Валерія Суріна, Вікторія Лисенко та Оксана Верховод. А запальними танцями привітали викладачів хореографічні колективи, які традиційно виступають на сцені нашого університету.

Наостанок всі учасники концерту разом привітали науковців з Днем працівників освіти.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019