ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

Шановні колеги! З метою пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів в університеті проводиться І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

Просимо викладачів кафедр університету, Лисичанського педагогічного коледжу, Рубіжанського політехнічного коледжу імені О. Є. Порай-Кошиці, Брянківського коледжу, Кадіївського педагогічного коледжу, Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу, Коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка забезпечити участь студентів у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей з 15.11.2018 р. по 15.12.2018 р. для проведення І туру.

Вимоги до оформлення наукових робіт та супровідних документів подано у Додатку 1.

Додаток 2. Галузі наук, голови галузевих конкурсних комісій, базові вищі навчальні заклади Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018 – 2019 н. р.

Відділ аспірантури