Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Збори самоврядування

У НН ІФМІТ відбулися збори активу студентського самоврядування.

1 жовтня студенти, які входять до активу студентського самоврядування НН ІФМІТ зібралися для обговорення результату роботи за 2017-2018 навчальний рік та плану дій на 2018-2019 навчальний рік.

На порядок денний було винесено такі питання: звіт про виконану роботу голови Ради студентського самоврядування; оновлення складу Ради студентського самоврядування; план роботи Ради студентського самоврядування на 2018-2019 та різне.

Доповідачем з першого питання стала голова студради Юлія Величко, яка змістовно розказала присутнім про проведені заходи, а саме: «Запалимо свічку пам’яті», «День народження інституту», «Вітамінка для героїв» та ін., а також про повсякденну діяльність студради: проведення перевірки санітарно-гігієнічних умов проживання в гуртожитку; перевірка поточної успішності студентів; допомога студентам, які мають проблеми з навчанням, допомога студентам, які є тимчасово переміщеними особами.

Після доповіді до лав студради включили представників студентів, які поступили в цьому році:  Оселедько Богдана Олександровича (ІПЗ); Арсеньєву Анастасію Олександрівну (ІБАС); Кузнецова Віталія Сергійовича (КІ); Білянського Олександра Івановича (КН); Шевченко Марію Сергіївну (СО (Математика)); Бахтина Миколу Олексійовича (ІБАС3мс); Жукова Артема Володимировича (КІ3мс).

Далі було обговорення планів на поточних рік, особливо заходів, присвячених Дню захисника, Посвяті в студенти, «Дню кодування», «Дню Європи».

По завершенню зустрічі студенти обговорили питання можливості створення інститутської команди КВК, вибір представників для участі в загальноуніверситетських заходах.

За інформацією НН ІФМІТ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019