Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Екскурсія університетом

28 вересня студенти та викладачі Старобільського професійного ліцею №93 відвідали університет.

З кожним роком все більше випускників ліцею бажають продовжити своє навчання у закладі вищої освіти та отримати якісну освіту, саме тому свій професійний розвиток вони вбачають у нашому університеті. З метою розказати випускникам ліцею про історію ЛНУ, його традиції, культуру та здобутки викладач кафедри туризму, готельної та ресторанної справи Мороз Я. Е. організувала екскурсію територією та корпусами навчального закладу.

На самому початку зустрічі зі вступною промовою до гостей звернувся заступник директора НН ІТОТТ з соціально-гуманітарної роботи – Чумак М.М. Було акцентовано увагу на важливості таких зустрічей для студентів випускних груп ліцею в питаннях успішної побудови свого професійного шляху. Наприкінці виступу пролунало побажання кожному знайти своє місце в дружній студентській сім’ї університету.

Екскурсію проводила студентка 2 курсу спеціальності «Туризм» – Лященко Єлизавета. Студенти та викладачі СПЛ-№93 відвідали студентський парк, пройшлись благоустроєною та затишною територією університету, завітали до навчальних корпусів. Гості дізнались про майже столітню історію навчального закладу, про його видатних викладачів та випускників. Особлива увага була прикута до подій 2014 року в історії ЛНУ та долю університету в нелегкий для нього час. Незважаючи на випробування, університет за короткий термін зміг відновити свої позиції як лідера в освітньому просторі регіону. На наявному прикладі університета та його колективу студенти ліцею побачили, що таке любов до рідної країни, відданість своїй справі та готовність незважаючи на труднощі продовжувати нести світло освіти.

По завершенню екскурсії всі разом зробили спільне фото в студентському парку університета.    

За інформацією НН ІТОТТ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019