Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Екскурсія до бібліотеки

Студенти НН ІТОТТ відвідали Луганську обласну універсальну наукову бібліотеку імені М. Горького.

27 вересня студенти навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму разом з заступником директора з соціально-гуманітарної роботи Чумаком М.М. відвідали Луганську обласну універсальну наукову бібліотеку імені М. Горького. Бібліотека з 2014 р. діє в м. Старобільськ та успішно розвивається в напрямку бібліотечної та інформаційної справи.

Під час екскурсії студенти дізналися про структуру бібліотеки, ознайомилися з літературними фондами, корисними новинками в галузі наукової та художньої літератури. Також студенти мали можливість ознайомитися з роботою відділу іноземної літератури, який співпрацює з міжнародною організацією «Window on America». Бібліотека є сучасною установою з провідними методами в організації своєї роботи. Саме тому бібліотека користується популярністю серед молоді. Окрім наявності великої кількістю оригінальної наукової та художньої літератури, також у бібліотеці є можливість переглядати науково-популярні фільми, брати участь у дискусійних форумах з найбільш актуальних для молоді питань, долучатись до літературних та музичних вечорів із запрошенням відомих у місті письменників та виконавців. Також у бібліотеці постійно проводяться семінари та майстер-класи, відбувається спілкування з волонтерами та представниками громадських організацій.

По завершенню заходу, студенти висловили подяку співробітникам бібліотеки за цікаву екскурсію та поділились своїми враженнями. Після відвідування ЛОУНБ ім. М. Горького вони наочно побачили – сучасна бібліотека може й повинна бути цікавим місцем для проведення молоддю свого часу.

За інформацією НН ІТОТТ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019