Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у бібліоквесті

Співробітники та студенти навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук взяли участь у бібліоквесті.

У рамках проекту «Сприяння сталому розвитку та згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі», який ініційовано представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії, 29 вересня на базі Старобільської центральної районної бібліотеки пройшов казковий бібліоквест, присвячений Дню міста.

Три команди «Оба-на», «220V» та «Супер-стар» пройшли шість зупинок з різноманітними завданнями в різних куточках міста. На кожній станції вони показали свої знання та вправність щодо історії рідного краю, спритність та силу на спортивній зупинці, майстерність у створенні ляльок-мотанок, смакували та розпізнавали напої на коктейльній станції та завершили квест спільним танцювальним флешмобом.

У проведенні заходу взяли активну участь співробітники та студенти навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук ЛНУ імені Тараса Шевченка Ірина Боровенська, Євгенія Шевцова та Сергій Орлянський.

Головою журі конкурсу був помічник народного депутата України В.С. Курила О.С. Солошенко, який привітав усіх зі святом та вручив солодкі подарунки.

Членом журі стала керівник проекту МОМ «Комета» І.А. Синельник. Вона також привітала учасників заходу та нагородила їх призами від МОМ та Старобільської міської ради.

Захід відбувся завдяки підтримці партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та за підтримки народного депутата України В.С. Курила.

За інформацією НН ІІМВСПН

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019