Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Зустріч з Євгенією Сенік

Співробітники та студенти відвідали зустріч з Євгенією Сенік.

27 вересня у актовій залі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась зустріч студентів із молодою письменницею, випускницею факультету української філології та соціальних комунікацій нашого університету Євгенією Сенік.

Під час зустрічі Євгенія розказала про свій життєвий та творчий шлях. Адже вона з тих, хто не обмежується письменницькою діяльність – вона любить читати, подорожує, вивчає нові мови та займається викладацькою діяльністю.

Презентувала Євгенія і свої твори : роман « Країна У, або казки чужим дітям» та збірку оповідань та короткої прози «Письмовий стіл». Письменниця каже, що роман дає можливість відчути себе «в шкурі» еміґранта чи еміґрантки і спробувати змоделювати сюжет твору в ситуації, «якби» така історія сталася саме з тобою, а ось збірка оповідань це результат далеких подорожей і невтомних пошуків сенсу. Тут порушується безліч соціальних питань, проте легко та ненав’язливо.

Після презентації студенти та викладачі мали змогу запитати Євгенію про те, що їх цікавило, на які Євгенія люб’язно відповідала.

Тож, сьогодні у залі панувала особлива атмосфера: тепла, привітна,  ніби «по-домашньому».

Олена Смитаніна,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019