Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Всеукраїнський день дошкілля

Традиційно наприкінці вересня відзначається Всеукраїнський День дошкілля.

День дошкілля ‒ свято дітей та вихователів, а також всіх, хто так чи інакше причетний до чарівного та унікального світу ДИТИНСТВА. Саме в дитячому садку дитина вперше відкриває світ спілкування з однолітками, вчиться поводитись згідно моральних норм та правил, але на цьому шляху ВИХОВАТЕЛЬ ‒ найперший помічник маленької особистості.

Зазвичай до свята готуються діти, їх батьки, самі вихователі, але приємним є те, що і студентське самоврядування Навчально-наукового інституту педагогіки і психології не залишились осторонь і протягом тижня готувалися до свята, власноруч виготовляючи листівки-привітання.

27 вересня викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти (Бадер С. О., Зажарська Г. П., Гречишкіна І. А., Кравшичина О. О., Сіненко К. О.) разом з майбутніми вихователями вранці привітали колективи дитячих садків міста Старобільськ з професійним святом, щиро бажаючи міцного здоров’я, наснаги та нових творчих ідей.

Колектив кафедри дошкільної та початкової освіти висловлює подяку та ще раз вітає всіх вихователів, які щодня вкладають маленьку часточку душі в своїх вихованців!

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019