ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ

Студентів ІІ-VІ курсів закладів вищої освіти України запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт, що проходить за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України.

Це чудова можливість проявити свої здібності в науковій роботі та розширити власні знання про розвиток країни. Для участі у конкурсі потрібно написати статтю-дослідження на тему: «Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій», що може охоплювати маркетинг, управлінську та інші сфери. До конкурсу допускаються студенти будь-яких напрямків та форм навчання.

Переможців визначатиме журі конкурсу, що складатиметься з наукових співробітників, представників бізнесу та роботодавців.

Призовий фонд конкурсу складає 27 000 грн, які будуть розподілені між трьома переможцями у фіналі.

Подання готової наукової праці може здійснюватися до грудня 2018 року.

Конкурс складається з трьох етапів. Детальніше про умови та підсумки кожного з етапів можна дізнатися на офіційній сторінці конкурсу.