Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Міжнародний день студентського спорту

Студенти ЛНУ взяли участь в обласних змаганнях, присвячених Міжнародному дню студентського спорту.

Міжнародний день студентського спорту був започаткований Генеральною конференцією ЮНЕСКО і традиційно проводиться 20 вересня. Головною метою спортивних заходів у цей день є залучення студентської молоді до активних занять фізичною культурою та створення умов закладами вищої освіти для ведення здорового способу життя.

Цьогорічне 20 вересня відзначилося обласними змаганнями студентів в м. Рубіжному. Чоловіча збірна команда нашого університету взяла участь у пляжному волейболі. Наші хлопці стали найкращими в цьому турнірі. До складу команди входили: Юрій Щербак (НН ІТОТТ) та представники КЛНУ Данило Писаний та Богдан Ружин. Наша трійка не дала жодних шансів своїм суперникам, впевнено перемагаючи їх. А в фінальному поєдинку вони переграли команду НН ІФВС.

Підтримали вдалий почин наших пляжників і збірна зі стритболу. До складу команди увійшли представники НН ІФВС Дмитро Карпенко та Віталій Кондратенко, а також студент ФПН Олександр Кулачко. Наші стритболісти домінували над іншими суперниками і піднялися на верхню сходинку п’єдесталу пошани.

За крок до чемпіонства зупинилася наша жіноча команда зі стритболу в складі Яни Кагали і Тетяни Квасової з НН ІПП та Валерії Горєлової з НН ІФВС. В очному протистоянні проти Рубіжанського політехнічного коледжу наші дівчата поступилися і посіли другу сходинку п’єдесталу пошани. Третіми були представники Лисичанського педагогічного коледжу.

Спортивні змагання обласного рівня розпочато. Велика спортивна програма на 2018-2019 навчальний рік чекає і на студентів нашого ЗВО. І вже на початку жовтня стартують футзальні турніри чоловічих та жіночих команд й особиста першість з легкоатлетичного кросу.

Голова спортивного клубу
П. В. Ярошенко

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019