Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Полтава ВИШИВАНА»

Студенти і викладачі факультету іноземних мов та інституту культури і мистецтв 22 вересня офіційно взяли участь у масштабному арт-проекті «Полтава ВИШИВАНА».

Цей проект – важливе свято для всіх жителів і гостей Полтави. З нагоди святкування всі студенти і викладачі двох структурних підрозділів: факультету іноземних мов та інституту культури і мистецтв, які знаходяться у м. Полтава, офіційно приєдналися до урочистої ходи. Піднесений настрій усіх учасників цього дня скрасила сонячна погода, яка осяяла довгу колону наших студентів і викладачів у яскравих красивих вишиванках.

Студенти інституту культури і мистецтв взяли активну участь у заходах до Дня Полтави. Так, студенти спеціальності «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво» підготували квіткову композицію, яку представили у виставці «Квітни, Полтава», а студент спеціальності «Музичне мистецтво» Сергій Списюк виступив у святковому міському концерті.

Особливо хотілося б відзначити участь студентів-іноземців факультету іноземних мов, які з радістю йшли пліч-о-пліч зі студентами-українцями в параді.

Під час ходи студенти і викладачі факультету іноземних мов та інституту культури і мистецтв гордо прославляли нашу альма-матер, склавши напередодні чотиривірші про наш університет. Студенти спеціальності «Хореографія» неперевершено прикрасили танцювальними елементами, які виділили наш університет із загальної ходи всіх інших ЗВО. У прозорому вересневому повітрі гордо звучало ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»!

За інформацією ФІМ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019