ДО 100-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО

28 вересня  2018 року о 10.00 ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» запрошують Вас узяти участь у регіональній науково-практичній конференції «Педагогічні вектори:  В. О. Сухомлинський та сучасність», присвяченій 100-річчю від дня народження видатного українського педагога-гуманіста Василя Сухомлинського.

Конференція відбудеться на базі ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» за адресою: вул. Героїв Сталінграда, 21, м. Лисичанськ,  93108.

За результатами конференції планується випуск збірника наукових праць.

До участі в конференції запрошуються: наукові, педагогічні та науково-педагогічні працівники, фахівці-практики, докторанти та аспіранти.

Інформаційний лист