ПУБЛІКАЦІЯ У ЕЛЕКТРОННОМУ НАУКОВОМУ ФАХОВОМУ ВИДАННІ

Електронне наукове фахове видання «Науковий вісник Донбасу» приймає до друку наукові статті.

Шановні колеги! Просимо Вас надсилати матеріали до електронного наукового фахового видання ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» «Науковий вісник Донбасу».

Електронне видання включено до Переліку електронних наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися основні наукові результати дисертацій та наукових праць здобувачів наукових ступенів і вчених звань з педагогічних наук (Постанова Президії ВАК України від 27 травня 2009 р. № 2-05/2)

З номерами журналу та вимогами до статей можна ознайомитися на офіційному сайті журналу (http://nvd.luguniv.edu.ua).

• Поштова адреса: ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»,Україна, 92703, Луганська обл., місто Старобільськ, пл. Гоголя, 1
  • Поставити запитання: (050) 915-69-10
  • Надіслати статтю: aud3516@gmail.com