Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«У здоровому тілі – здоровий дух»

У Старобільському гуманітарно-педагогічному коледжі ЛНУ імені Тараса Шевченка відбулося спортивно-масове свято «У здоровому тілі – здоровий дух».

20 вересня 2018 року ВП «Старобільський гуманітарно-педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» відзначив двома заходами: спортивно-масовим святом «У здоровому тілі – здоровий дух», зустріччю з представниками Луганського прикордонного загону та БО «ЛОВ «МБО «БФ «СОС Дитяче містечко», яких ми радо запросили до нас.

Уже доброю традицією стало проводити в Старобільському коледжі спортивно-масовий захід до Дня здоров’я. Його мета полягає у залученні першокурсників до нашої великої, дружньої студентської родини, пропаганди здорового способу життя, розвитку інтересу до фізичної культури і спорту.

Захід було урочисто відкрито гімном України та вітальним словом в.о. директора коледжу О. М. Крутько. У відповідь студенти продемонстрували презентації команд у творчому вигляді.

Веселі конкурси, цікаві завдання, які організувала для студентів Вікторія Володимирівна з БФ «СОС Дитяче Містечко», сприяли гарному настрою, зміцненню здоров’я та гармонійному розвитку студентів.

Обідньої пори на всіх учасників свята чекав приємний сюрприз. Військові Луганського прикордонного загону розгорнули справжню солдатську польову кухню, почастувавши присутніх смачною кашею та духмяним чаєм.

У відповідь студенти віддячили захисників кордону України пухким короваєм та побажаннями, які помістили на символічну карту нашої країни.

Додому студенти поверталися задоволені, сповнені сил та натхнення, готові до нових звершень!

За інформацією
ВП «Старобільський гуманітарно-педагогічний коледж
 ЛНУ імені Тараса Шевченка»

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019