Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День здоров’я у Коледжі ЛНУ

У Коледжі ЛНУ відбувся День здоров’я.

Вже за традицією, на початку кожного нового навчального року в Коледжі ЛНУ імені Тараса Шевченка студенти та викладачі святкують День здоров’я – свято позитивних емоцій, посмішок, здоров’я, спортивного духу та, головне, затишної та дружньої атмосфери. А от для наших першокурсників цей день є гарним приводом пізнати більше один одного та згуртуватися у справжній дружній колектив.

Цього року святкування припало на 19 вересня.  Захід проходив у вигляді квесту на тему «Рух — це життя!» та розпочався побажаннями гарного настрою та міцного здоров’я для всіх присутніх від директора коледжу Іванової Юлії Миколаївни. На спортивному святі було багато різноманітних конкурсів та товариських змагань між студентами. Конкурсна програма була дуже цікавою та різноманітною.

Дівчата та юнаки мали змогу продемонструвати свою фізичну підготовку в спортивних змаганнях з набивання м’яча на кількість, гри в волейбол та футбол, бігу навипередки та ін.

Завершальним змаганням, вже за традицією, було перетягування канату. Після підбиття підсумків та визначення переможців, яких було нагороджено солодкими подарунками та почесною грамотою, стомлені та веселі студенти, разом зі своїми кураторами, відпочивали та куштували святковий куліш.

Учасники спортивного свята отримали багато позитивних емоцій та заряд енергії, який знадобиться в навчальному році.

За інформацією Коледжу
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019