Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Осіння Україна

Сьогодні в університеті відбувся конкурс осінніх композицій «Осіння Україна», організатором якого став ННІПП.

Для НН ІПП проведення такого конкурсу вже стало традицією. Цього року до осіннього яскравого заходу приєдналися й інші структурні підрозділи університету: навчально-науковий інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму, Старобільський гуманітарно-педагогічний та коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка.

На конкурс завітали ректор університету Савченко Сергій Вікторович, проректори з науково-педагогічної роботи Бабічев Олександр Іванович та Меняйленко Олександр Сергійович.

До складу журі увійшли: заступник директора НН ІПП Цалапова О. М., заступник директора НН ІТОТТ Чумак М. М., голова студентського самоврядування НН ІПП Масловська І.

Конкурс відкрила директор НН ІПП Караман Олена Леонідівна. Вона наголосила на тому, що у кожної пори року є своя магія, свої народні традиції і обряди, свої обереги від нещастя, лиха, хворіб. Якщо взимку використовується сила морозу і снігу, весною – сила пробудження природи, влітку – сила трав, дерев, квітів, то восени – сила врожаю та осінніх рослин.

Осінні листя, колосся, квіти, ягоди не тільки чудові, але й сповнені магії, оскільки все літо вбирали в себе силу сонця, накопичували енергію.

Тому віночок, букет або композиція з осінніх рослин – це символ багатства, сили, оберіг від усякого лиха. А отже всі осінні композиції, зроблені руками студентів і представлені на виставці, повинні захистити нас від війни, хворіб, нещасть; принести мир, здоровʼя, злагоду, добробут кожному з нас, університету та Україні.

У конкурсі взяли участь студенти всіх спеціальностей. Кожна з груп підійшла творчо до створення осінніх композицій – осінніх букетів, віночків, картин з природних матеріалів: листів, ягід, колосків, фруктів, овочів.

«Чарівна осінь», «Тарасова хатина», «Дівчина-осінь», «Дари осені», «Осінній ліхтарик» – це назви тільки небагатьох композицій, які із захопленням розглядали присутні. Кожна творча робота була представлена по-різному: піснею, віршем, легендою, душевною промовою.

Серед розмаїття творчих робіт обрати переможців було складно. Призові місця в конкурсі «ОСІННЯ УКРАЇНА» журі розподілило так:

  • 1 місце – студентський колектив НН ІПП,
  • 2 місце – студентський колектив Коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка,
  • 3 місце – студентські колективи НН ІТОТТ та Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу.

Організатори та учасники виставки-конкурсу «Осіння Україна» бажають усьому університетському колективу здоровʼя, творчої наснаги, миру та Божої благодаті.

За інформацією
навчально-наукового інституту 
педагогіки і психології

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019