Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Новий сезон «Університетської хвилі»

Інтернет-радіо ЛНУ «Університетська хвиля» розпочинає новий сезон.

Минулого року в нашому університеті розпочала роботу online-радіостанція, мовлення якої спрямовано на підтримку студентської молоді, ознайомлення абітурієнтів з умовами навчання та переліком спеціальностей у закладі. За цей час радіо поповнилося новим обладнанням, співробітники і студенти працюють над оновленням програм та музикальних композицій.

У вересні з початком навчального року інтернет-радіо розпочало новий сезон. За словами головного редактора І.В. Бахмет, одним із основних завдань є розширення переліку програм.

Так уже сьогодні стартувала прем’єра проекту «Життя видатних людей». Автором і ведучим програми став завідувач кафедри історії України ЛНУ імені Тараса Шевченка О.В. Набока. Він першим із викладачів університету виступив ініціатором подібного проекту – поєднання лекційного матеріалу та радіотехнологій.

Олександр Вікторович Набока – авторитетний історик, автор багатьох публічних лекцій, які проводяться в Луганському національному університеті. Приєднавшись до команди online-радіо, викладач вирішив поділитися власними знаннями та розповісти слухачам про видатних постатей різних історичних епох.

Але слухачів «Університетської хвилі» очікує й багато інших новин. Так за словами головного редактора, найближчим часом планується випуск дитячої програми, де головними героями стануть дітлахи.

Тож долучайтесь до великої команди «Університетської хвилі». Ми говоримо про студентів, для студентів, про студентське життя і не тільки… Слухайте нас! З нами цікаво!

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019