«ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ: ЄВРОПЕЙСЬКІ Й НАЦІОНАЛЬНІ СТАНДАРТИ ТА ІНДИКАТОРИ»

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, Науково-дослідний центр «Управління якістю освіти» Національної академії педагогічних наук України, Науково-дослідний центр з проблем соціальної педагогіки і соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України, запрошують Вас узяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Забезпечення якості вищої освіти: європейські й національні стандарти та індикатори», яка відбудеться 15-16 листопада 2018 р.

Мета конференції: наукове обґрунтування національних систем забезпечення та моніторингу якості вищої освіти на основі аналізу міжнародного досвіду та моделей освітніх індикаторів.

Формат проведення – очна, заочна, оnline.

До участі в конференції запрошуються: наукові, педагогічні та науково-педагогічні працівники, фахівці-практики, докторанти та аспіранти.

Інформаційний лист.