Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Привіт, друже!»

14 вересня на факультеті природничих наук пройшов захід, присвячений знайомству з першокурсниками – «Привіт, друже!».

У яскравий, сонячний день осені студенти та викладачі факультету природничих наук великою та дружньою родиною  зібралися на вже традиційний захід «Привіт, друже!», який об’єднали зі святом «День здоров’я».

Це свято розпочалося з привітання ректора університету С. В. Савченка, далі з привітальним словом виступила берегиня нашого факультету, його декан Н. Ю. Мацай. А далі кожна спеціальність представила підготовлені ними презентації, які в оригінальній формі відображали їх особливості. Були представлені команди:

  • «Лимончики» – спеціальність «Біологія» (куратор Д. С. Шарай); 
  • «Люди в білому» – спеціальність «Технології медичної діагностики та лікування» (куратор Н. М. Твердохліб);
  • «Зірки континентів» – спеціальність «Географія» (куратор Г. В. Гаврюшенко);
  • «Спарта» – спеціальність «Агрономія» (куратор Н. О. Коржова);
  • «Стражі землі» – спеціальність «Екологія» (куратор Л. В. Королецька);
  • «Охоронці лісу» та «Садовники» – спеціальності «Лісове господарство» та «Садово-паркове господарство» (куратор О. І. Бордюгова).

Після цього команди за спеціальностями відправилися у подорож за запланованим маршрутом, станції якого складалися з виконання завдань з традиційним природничим характером. Студенти разом зі своїми кураторами із задоволенням подорожували станціями, демонструючи свої уміння стрибати, бігати та креативно мислити. На кожній станції завдання були різними – команди із зацікавленням та ентузіазмом приймали участь у конкурсах, які перевіряли їх готовність до встановлення намету, вміння користуватися спальником, швидко розпалювати вогнище, вміти безпечно долати перешкоди під час екскурсій в природі та за необхідністю надавати першу медичну допомогу.

Велике задоволення отримали студенти і від спортивних змагань – перетягування канату та гри у футбол.

Під час перерви на обід, студенти смакували польовою кашею, яку приготували за власним рецептом старшокурсники. А яке ж може бути смакування каші без пісні біля вогнища? Увесь колектив факультету зібрався у дружнє коло та традиційно співав польові пісні.

За результатами змагань усі команди отримали відзнаки та солодощі. Завершився захід традиційним виконанням гімну факультету природничих наук у дружньому студентсько-викладацькому колі.

За інформацією факультету
природничих наук

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019