Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Чемпіонат Світу з пауєрліфтингу

У Південно-африканській республіці пройшов Чемпіонат Світу з пауєрліфтингу серед юнаків та дівчат, на якому відбувалися цікаві події.

Річ у тім, що в одній категорії, до 105 кг, зустрілись два чемпіони світу різних років і обидва з Донбасу! Олександр Рубець, чемпіон світу серед юніорів 2016 року, срібний призер чемпіонату світу серед чоловіків відкритої групи 2017 року з Маріуполя та Данило Ковальов –  студент магістратури, спеціальності «Фізична культура і спорт. Спорт», чемпіон світу серед юніорів 2017 року.

Забігаючи на перед, всі золоті та срібні медалі у трьох вправах хлопці розіграли між собою, без найменших шансів для решти суперників!

У присіданні 410 кг в активі Олександра, 380 кг зафіксував Данило. В жимі лежачи боротьба між ними точилась на світових рекордах! У другій спробі Ковальов підкорює 300,5 кг, Рубець у третій встановлює новий бар’єр – 301 кг, але останнє слово було за Данилом і він з легкістю задає нову світову вершину для юніорів – 301,5 кг! 

В результаті трьох вдалих спроб Ковальов став срібним призером чемпіонату світу з сумою 1004 кг! 

Підготували срібного призера та рекордсмена Чемпіонату Світу Ковальова Данила – випускник НН ІФВіС О.М. Бичков та доцент кафедри олімпійського та професійного спорту В.Г. Саєнко.

Вітаємо нашого рекордсмена!

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019