Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Розпочалися іспити до аспірантури

У ЛНУ імені Тараса Шевченка розпочалися вступні іспити до аспірантури.

У нашому університеті докторантура та аспірантура функціонують з 1965 року, і за цей час було підготовлено велику кількість учених, які стали видатними науковцями та здобули авторитет не тільки на теренах України, а й на міжнародному рівні. Молоді науковці є продовжувачами традицій корифеїв та майбутніми розбудовувачами науки нашої країни.

Сьогодні 23 майбутні здобувачі склали іспит з філософії. З напутніми словами до них звернувся професор Ілля Кононов, який привітав усіх присутніх, розповів про особливості тестових завдань та побажав успіху під час тестування.

Цього року в іспитах беруть участь здобувачі зі спеціальностей: освітні, педагогічні науки; професійна освіта; музичне мистецтво, історія та археологія; філологія; економіка; політологія; агрономія; соціальна робота; публічне управління та адміністрування. Вимоги щодо вступу до аспірантури залишилися цьогоріч без змін. Тестові завдання відповідають рівню В, відповідно до міжнародних вимог визначення рівня знань іноземної мови, а нормативний строк підготовки доктора філософії в аспірантурі становить чотири роки.

На науковців ще чекає іспит з іноземної мови та фахової дисципліни. Наразі відомо, що МОНУ надало нашому університету 13 бюджетних місць для здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії.

Бажаємо науковцям успіхів при складанні іспитів та досягнень у науковій діяльності!

Марина Чумакова, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019