Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

В ефірі телепередачі «Тема дня»

Ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка Сергій Савченко взяв участь у прямому ефірі телепередачі «Тема дня».

В переддень 1 вересня Сергій Вікторович Савченко розповів про якість вищої освіти на Луганщині у прямому ефірі телепередачі «Тема дня».

На початку розмови науковець проаналізував особливості навчання на Луганщині. На його думку, воно цілком відповідає не тільки українським, але й європейським вимогам. Свідченням цього є активне впровадження елементів електронного навчання, що є сьогодні актуальним для світової освітньої спільноти.

Говорячи про навчання у Луганському національному університеті, ректор згадав і про науково-педагогічний потенціал. Так після вимушеної евакуації у 2014 році, вдалося зберегти професорсько-викладацький колектив, який і сьогодні працює в закладі.

Підготовка молодих учених є важливою складовою діяльності нашого ЗВО. Професор зазначив, що в аспірантурі університету навчаються випускники з різних областей України, що свідчить про затребуваність нашої освіти серед української спільноти.

Наостанок ректор акцентував увагу на матеріально-технічних умовах в нашому закладі. Так, для гуртожитків придбано нові меблі, а незабаром буде виконано ремонт навчальних корпусів.

Викладачі та ректор університету регулярно виступають в якості експертів на телебаченні, коментують вагомі події та беруть участь в обговоренні актуальних питань. Це є свідченням успішного розвитку університету, авторитетності думки наших науковців для громадськості.

Олег Черниш, прес-центр

ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019