Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Перше вересня на ФІМ та ІКМ

Перше вересня на факультеті іноземних мов та інституті культури і мистецтв.

На факультеті іноземних мов та в інституті культури і мистецтв урочисто і яскраво відзначили День знань. Традиційно в цей день відбулися кураторські години у першокурсників, на яких вони познайомилися з кураторами і одногрупниками, з особливостями навчального процесу в нашому університеті.

Головним моментом святкового дня стали урочисті збори та концерт, які відбулися в актовій залі Полтавського університету економіки і торгівлі. Декан факультету іноземних мов Шехавцова Світлана Олександрівна та директор інституту культури і мистецтв Назаренко Неля В’ячеславівна привітали студентів і викладачів з Днем знань і початком нового навчального року та побажали студентам наполегливості, яскравих відкриттів на шляху пізнання, педагогам – успішної професійної діяльності та творчих і наукових звершень.

Яскраві емоції викликали концертні номери – пісні, танці, інструментальна музика, відео-презентації, які підготували студенти. Особливістю святкового заходу в цьому році стало вручення першокурсникам значків з гербом ЛНУ імені Тараса Шевченка, що викликало у першокурсників почуття причетності до дружньої родини нашого університету. Концерт традиційно завершився гімном Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Ми ще раз вітаємо всіх студентів і викладачів та бажаємо творчої наснаги, цілеспрямованості та успішного навчального року!

За інформацією ФІМ та ІКМ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019