Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

І знову пролунав дзвінок…

У ЛНУ імені Тараса Шевченка урочисто відзначили День знань.

Ранковий гомін на подвір’ї університету радісно ознаменував початок нового навчального року. Викладачі вітали своїх учнів, а студенти зустрічали друзів та обмінювалися враженнями від літнього відпочинку.

«Сьогодні мене переповнюють емоції, я нарешті зустрілася зі своїми друзями та одногрупниками», − говорить студентка IV курсу спеціальності «Журналістика» Евгенія Цапенко. Подібний захват у цей день виражали всі шевченківці, і святковий настрій наповнював стіни Луганського національного університету.

Урочистий захід, присвячений Дню знань, розпочався на університетській площі із внесення державного прапора України та прапора ЛНУ імені Тараса Шевченка. Це почесне право було надано студентам Богдану Шевченку та Павлу Леонову.

Студентів, викладачів та гостей свята привітав ректор університету С.В. Савченко: «Шановні студенти, колеги, гості! Вітаю Вас з початком нового навчального року! День знань − це свято молодості та надії! Висловлюю слова щирої подяки викладачам і співробітникам за їхню щоденну напружену творчу працю. Вітаю й батьків наших вихованців, зичу їм терпеливості й порозуміння зі своїми нащадками».

Викладачі та студенти Луганського національного університету докладають зусиль для розвитку рідної Альма-матер. Завдяки своїй кропіткій праці велика родина шевченківців здобуває нові перемоги та здобутки. Під час урочистого заходу кращим співробітникам приймальної комісії були вручені грамоти за плідну роботу.

Нещодавно університетська родина урочисто відправляла викладачів та студентів на археологічну практику до історичного заповідника «Ольвія». Сьогодні на святі представники Ольвійської експедиції розповіли про свої враження від цієї події та знахідки, які вдалося знайти.

У день знайомства з найстарішим закладом вищої освіти східноукраїнського регіону, кожен першокурсник отримав значок з гербом ЛНУ імені Тараса Шевченка. Але найбільш емоційним був момент промови урочистої клятви студента. Наточій Марія та Сорока Ніна від імені всіх першокурсників присягнули наслідувати заповіти корифеїв науки, сприяти збереженню кращих традицій університету, берегти честь і гідність  студента.

Яскравими та вражаючими були творчі виступи нашої студентської молоді. Над університетською площею лунали чарівні українські пісні, які пробуджували найтепліші почуття єдності та впевненості у майбутньому.

Святкові урочистості добігли кінця і незабаром розпочнуться заняття. Бажаємо студентам наполегливості та успіхів у навчанні, а викладачам натхнення  й наукових звершень.

Марина Чумакова, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019