Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Засідання вченої ради

В університеті відбулося спільне засідання вченої ради та конференції трудового колективу університету.

На порядку денному розглянули три основних питання:

  • про підсумки роботи університету за 2017-2018 н. р. та завдання на 2018-2019 н. р.;
  • затвердження навчальних планів та освітніх програм на 2018-2019 н. р.;
  • затвердження плану роботи вченої ради університету на 2018-2019 н. р.

З доповіддю про підсумки роботи університету за 2017-2018 н. р. та завдання на 2018-2019 н. р. виступив ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка С.В. Савченко.

У минулому навчальному році вищу освіту за різними освітньо-кваліфікаційними рівнями та освітніми ступенями здобули в університеті 2412 випускників: кваліфікований робітник – 179 (денна форма навчання); ОКР молодшого спеціаліста – 502; ОС бакалавра − 739; ОС магістра – 955; ОС спеціаліста у навчально-науковому інституті публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти – 37. У 2018 році активно проводилася науково-дослідницька робота. Протягом року було проведено 3 міжнародних, 10 всеукраїнських конференцій та 45 наукових заходів регіонального й університетського рівнів, у квітні-травні в усіх структурних підрозділах університету відбулися традиційні дні науки. Студентами було підготовлено понад 700 наукових доповідей. На IX Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018» університет отримав 3 нагороди: гран-прі, золоту медаль та сертифікат якості наукових досліджень. Протягом року було зроблено ремонт системи опалення в гуртожитку та завершено роботу з облицювання навчального корпусу. Університет готується до початку ремонтних робіт в адміністративному корпусі та в гуртожитку для викладачів.

Підсумовуючи доповідь, ректор окреслив пріоритетні задачі на наступний навчальний рік в навчальній, науковій та господарській діяльності, наголосив на перспективах розвитку ЛНУ імені Тараса Шевченка. Сергій Вікторович подякував педагогічному колективу за роботу в складних умовах та зазначив, що наш університет продовжуватиме здобувати нові нагороди та перемоги.

З доповіддю про затвердження навчальних планів та освітніх програм на 2018-2019 н. р. виступила В.В. Лєснова. Заслухавши й обговоривши доповідь в.о. завідувача навчального відділу, було внесено корективи в навчальні плани деяких спеціальностей та затверджено навчальні плани та освітні програми на 2018-2019 навчальний рік.

На засіданні було заслухано, обговорено та затверджено план роботи вченої ради на 2018-2019 навчальний рік.

Серед різного за наслідками таємного голосування було рекомендовано завідувача кафедри алгебри та системного аналізу, проф. А.В. Жучка до участі у конкурсі щодо обрання членів Наукової ради Національного фонду досліджень України (секція природничих, технічних наук та математики); висунуто кандидатури докторанта В.І. Степаненко та аспіранта А.М. Манько на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених на 2018 – 2020 рр.; рекомендовано до друку наукові та навчально-методичні праці.

Марина Чумакова, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019