Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Візит міжнародної делегації

ЛНУ імені Тараса Шевченка відвідали представники Чеського агентства розвитку.

Чеське агентство розвитку співпрацює з країнами, які потребують допомоги, особливо в освітньому секторі. З 2014 року  Луганський національний університет почав активну співпрацю з представниками організації.  За цей час агентство надало закладу сучасне комп’ютерне обладнання та меблі для гуртожитку, що покращило організацію освітнього процесу.

Сьогодні відбувся другий моніторинговий візит представників Чеського агентства розвитку до нашого закладу. Минулого року керуючий проектами Ян Пейріл перевірив роботу з наданим  устаткуванням, а також обговорив з адміністрацією університету перспективи подальшої допомоги.

Сьогодні почесний гість зустрівся з адміністрацією університету, переконався у наявності та ефективній роботі наданого обладнання й виявив напрями подальшого співробітництва.

Як зазначив Ян Пейріл, все зроблено на високому рівні,  меблі є доволі якісними. Більшість ліжок та шаф уже знаходяться в гуртожитках, а радіатори, душові кабіни та бойлери також незабаром встановлять.

Завітав керуючий проектами Чеського агентства розвитку до студії «Університетської хвилі», де розповів про підсумки роботи та перспективи подальшої співпраці.

Візити представників європейських організацій сприяють розвитку закладу вищої освіти, його визнанню та авторитету на міжнародній освітній арені.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019