Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Свято незалежності й свободи

Викладачі та студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка взяли участь у районних святкуваннях, присвячених Дню Незалежності України.

У тисячолітній історії українського державотворення існують події, які відіграли ключову роль у становленні самостійності української нації. 24 серпня 1991 року навіки закарбовано золотою сторінкою в літопис нашої держави. Це свято для кожного українця є днем національної гордості та пошани до борців за свободу Батьківщини.

Постійними учасниками традиційних районних заходів стали викладачі та співробітники Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Районні святкування розпочалися з виставки кращих робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва та ярмарку продуктів сільського господарства. Усіх бажаючих пригощали смаколиками, даруючи неймовірну атмосферу свята та народного колориту.

З офіційними привітаннями до жителів та гостей міста звернулися народний депутат України, голова наглядової ради ЛНУ імені Тараса Шевченка В.С. Курило, голова районної державної адміністрації А.І. Гаркавий та в.о. голови Старобільської районної ради С.А. Домарєв.  Вони акцентували увагу на цінностях українського народу та зазначили, що історичний шлях державотворення був складним та тернистим. Наприкінці промови присутні вшанували пам’ять борців, полеглих за незалежність України та поклали квіти до пам’ятних знаків.

Продовженням свята стали виступи колективів художньої самодіяльності Старобільщини. Творчо та креативно артисти вітали містян з Днем Незалежності України. Кожен виступ був наповнений неймовірним позитивом, щирими емоціями та палким почуттям любові до рідної країни.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019