Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

З Днем Незалежності України!

Шановні викладачі, співробітники і студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка! Щиросердно вітаю вас із Днем Незалежності України!

Протягом багатьох століть поневолення найзаповітнішою мрією українського народу були незалежність, свобода та суверенність. Відомі світочі науки, митці, майстри літературного слова докладали зусиль для відродження української нації та відтворення власної державності. Незважаючи на вікові протиріччя та імперські амбіції загарбників, український народ довів, що ідентичність та національна гідність є ключовими позиціями для створення власної незалежної держави. 24 серпня для кожного українця стало днем національної гордості та пошани до борців за свободу Батьківщини.

Сьогодні українська нація вийшла на впевнений шлях демократії, свободи, європейської інтеграції. Переконаний, що консолідація зусиль української спільноти навколо сучасних європейських цінностей стане запорукою нашої перемоги та інтеграції до когорти великих світових держав.

День Незалежності для кожного українця є уособленням свободи, гідності та єдності. Тож єднаймося та прославляймо нашу країну разом!

З повагою
голова наглядової ради
ЛНУ імені Тараса Шевченка
В.С. Курило

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019